Stavebné práce | Development | Inžinierske siete

GA-PO s.r.o.

O nás

Roky v stavebníctve na Slovensku a v Nemecku nás doviedli až sem

Staviame moderné a kvalitné rodinné domy s dôrazom na kvalitu materiálov

Postupným rozvojom nás a našich cieľov sme sa rozhodli predstaviť Vám spoločnosť GA-PO s.r.o., zaoberajúcu sa stavbou a developmentov rodinných budov a obytných komplexov s dôrazom na samotného obyvateľa, aby bol dom/byt pre neho ozajstným domovom, nie iba priestor bez emócií.

Zameriavame sa na stavbu, návrhy a development hlavne rodinných domov a komplexnejších obytných oblastí s dôrazom na kvalitu okolia, zelene a potenciál prirodzeného rozvoja pre život. Naše stavby sú vyhotovené s kvalitných materiálov podľa overených postupov. Špecializujeme sa na moderné typy nehnuteľností a taktiež nízkoenergetické domy.

 
O Nás – GA-PO s.r.o., GAPO s.r.o.
O Nás – GA-PO s.r.o., GAPO s.r.o.
Development

Vytypujeme lokality, pripravíme markeringový a cenový prieskum s následným výkupom pozemkov. Realizácie sietí a komunkácia s orgánmi verejnej a štátnej správy, stavebné povolenie…

O Nás – GA-PO s.r.o., GAPO s.r.o.
KONŠTRUKCIE

Pripravíme vám stavbu na kľúč, rodinné domy, bytové jednotky, spolu s projektovou dokumentáciou a všetkými potrebnými náležitosťami…

O Nás – GA-PO s.r.o., GAPO s.r.o.
LEGISLATÍVA

Všetky nutné dokumenty, schvalovacie procesy a nutné náležitosti zvládneme a spracujeme za vás. Vy šetríte čas, my šetríme vašu peňaženku na správnych poplatkoch.

Galéria projektov

od základov po hrubú stavbu až nový domov